Bendruomeninio dainavimo ratas

Vilnius

Vileišio g.12, Vilnius

Žymės

Vaikams, Moksleiviams, Kultūrinės, Pažintinės, Šeimoms, Meninės

Ši edukacija labiau panaši į  smagią šventę, kai visi kartu, susėdę į ratą, atrandame bendro dainavimo džiaugsmą. Kartais pradėti dainuoti yra iššūkis, tačiau dainuoti grupėje, smagioje atmosferoje ir dar gražias, sielai artimas dainas yra tiesiog malonumas.  Tai galimybė atrasti dainavimą naujai, patirti teigiamas emocijas, atsipalaiduoti.

Dainavimas padeda sustiprinti pasitikėjimą savimi, jausti grupės palaikymą ir bendrystę, o taip pat pagerina nuotaiką, suteikia jėgų, stiprina imunitetą. Prasmingos, šviesios ir pakylėjančios dainos pažadina tikėjimą savimi, savo artimu, gyvenimo keliu, padeda išsiskleisti kūrybiškumui, įkvepia veikti. Juk prasmė, kurią suteikiam gyvenimui – mūsų stiprybės ir geros sveikatos pagrindas.

Bendro dainavimo terapinis poveikis plačiai ištirtas. Yra pastebima, kad po 1 minutės įkvėpto dainavimo į kraują išsiskiria oksitocino hormonas, dėl ko pagerėja nuotaika, juntamas pasitenkinimas, bendrumas, artumas, o taip pat pagerėja ir fiziniai parametrai: kraujotaka, kvėpavimas, atsipalaiduoja raumenys, stiprėja imunitetas. Visa tai vyksta, tereikia išbandyti!

Vėliau bendruomeninį dainavimą galėsite tęsti savarankiai savo aplinkoje. Tad kviečiu patirti bendro dainavimo džiaugsmą! Edukacija yra pritaikoma pagal dalyvių amžių ir poreikius, vedama lietuvių ir rusų kalbomis.

Bendruomeninio dainavimo ratą galima papildyti sekančiomis dalimis

Trukmė 1 val. arba pagal susitarimą.

Vieta: Muzikos terapijos centras, Vileišio g.12 (Antakalnis), Vilnius; jūsų pasirinktoje vietoje (atvykimo kaina skaičiuojama atskirai) arba Daučionių miško parko erdvėje, 20 km nuo Vilniaus (programa su pikniku).

Kaina sutartinė, nuo 100 e 10 asmenų grupei, 7 – 15 e asmeniui (priklauso nuo pasirinktos programos ir dalyvių skaičiaus).

Registracija tel. 860143574, el.paštu: info@muzikairterapija.lt

JUMS TAIP PAT TURĖTŲ PATIKTI

Dainuvos nuotykių slėnisLabirintų parkasApverstas namas

KITOS EDUKACINĖS PROGRAMOS

Stovykla įsikūrusi ant Jurgiškio ežero kranto. Sodyboje yra 12 nakvynės vietų. Taip pat čia laukiami poilsiautojai su palapinėmis ir nameliais ant...

PLAČIAU

Neabejojame, jog tikrai esate regėję antspaudą, pavyzdžiui, savo gimimo liudijime arba senesnio pavyzdžio moksleivio pažymėjime. Jei kalbame apie...

PLAČIAU

Kaimiška sodyba prie Variaus upelio, Stakių kaime. Kaimo muziejus „Laumės klėtis“, greta vaizdinga Variaus atodanga. Nakvynė ant šieno čiužinių...

PLAČIAU