Pažinkime paukščius drauge

Vilnius

Vilnius

Žymės

Vaikams, Moksleiviams, Meninės, Edukaciniai žaidimai, Aktyvios, Pažintinės, Kultūrinės, Šeimoms, Suaugusiems

Kviečiame pažinti paukščius!

Šiais naujais technologijų laikais sunkiai pastebime mus supančią gyvąją aplinką, - vis mažiau ir mažiau laiko skiriame jai pažinti.

Lektorius, ornitologas Gediminas vaizdžiai papasakos vaikams apie sparnuočius. Vaikai sužinos kokie paukščiai gyvena šalia mūsų, kuo jie maitinasi, kaip suka lizdus ir daug kitų įdomių dalykų. Paskaitėlių metu rodome įtraukiančius vaizdo reportažus iš paukščių gyvenimo, klausomės ir įmituojame paukščių balsus, žaidžiame įvairius žaidimus. Jeigu oras palankus galime surengti ekskursiją šalia esančiame parke. Net darželio ir mokyklos teritorijoje galima stebėti keliolika paukščių rūšių. Taip pat galime iškelti paukščiams inkilų ir/ar įrengti lesyklėlę.

Pamokėlių temos:

Migruojantys paukščiai;
Mūsų miesto paukščiai;
Parko paukščiai;
Padangių karaliai;
Inkilų gyventojai;
Paukščių globa žiemą;
Spalvingiausi paukščiai.

Visos pamokėlės individualios ir skirtingos. Dėl jų kreipkitės telefonu: 861613348

Pageidaujant, galima trumpa išvyka ugdymo įstaigos teritorijoje ar parke. Ornitologas atsiveža profesionalią įrangą paukščiams stebėti – vaikams žiūronų bei teleskopą.

Pamokėlės kaina – 1,5 Eur vaikui. Minimali pamokos kaina – 40 Eur.

Organizatorius:
Pažinkime paukščius drauge
Telefonas:
861613348
Adresas:
Vilnius

JUMS TAIP PAT TURĖTŲ PATIKTI

Dainuvos nuotykių slėnisLabirintų parkasApverstas namas

KITOS EDUKACINĖS PROGRAMOS

Tai vienkiemis miške Anykščių rajone Lašinių kaime prie Šventosios upės. Privatumas ir ramybė, visi patogumai ir komfortas.

PLAČIAU

Programa skirta įvairaus amžiaus žmonėms, laukiami ir žmonės su negalia, ypač vaikai. Čia kiekvienas pagal savo norus ir sugebėjimus galės tiesiogai...

PLAČIAU

Senovę menančiame dviaukščiame pastate įrengtas originalus akmeninis vyno rūsys su židiniu. Pirmame aukšte - 60 vietų pobūvių salė su terasa ir...

PLAČIAU