Edukacinė programa „Pokylio spindesys“

Vilnius

Taikomosios dailės ir dizaino muziejus (Arsenalo g.3)

Žymės

Vaikams, Moksleiviams, Meninės, Edukaciniai žaidimai, Aktyvios, Pažintinės, Kultūrinės

Pasak Aleksandro Vasiljevo „kas gali būti romantiškiau ir ko galima trokšti labiau už kvietimą į pokylį? Čia susilieja muzika ir šokis, kvepalų aromatas ir akių spindesys, taftos šnaresys ir blizgučių mirgėjimas, tiulio migla ir įmantrūs nėrinių piešiniai“.

PIRMASIS ŠOKIS
Ar žinojote, kad prašmatniausi karališkieji pokyliai vyko Versalyje XVIII a., rokoko epochos pradžioje? Būtent šiame amžiuje viena svarbiausių vakarinio garderobo detalių tapo pokylių užrašų knygelė, kurioje iškilmių pradžioje pieštuku buvo žymimi būsimų šokio partnerių vardai. Parodoje kviesime susipažinti su pristatoma vakarinių apdarų atributų kolekcija, o kūrybinėje dirbtuvėje kursime stilingas pokylių užrašų knygeles.

Edukacinis užsiėmimas skirtas įvairaus amžiaus mokiniams ir jaunimui.

SLAPTA GĖLIŲ KALBA
XIX a. pokyliuose gėlėms buvo skiriamas nepaprastai didelis dėmesys ir net sukurta slapta gėlių kalba, kurioje kiekviena iš jų turėjo savo reikšmę. Parodoje išvysite gėlių ornamentais puoštus bei biseriu, stiklo karoliukais ir blizgučiais siuvinėtus drabužius. Kūrybinėje dirbtuvėje kviesime sukurti audinio dekoravimo projektą.

Edukacinis užsiėmimas skirtas viduriniojo ir vyresniojo amžiaus mokiniams bei jaunimui.

TAPK MADOS KŪRĖJU
Šioje parodoje išvysite prabangią vakarinio garderobo kolekciją. Kviesime pasigrožėti garsių mados kūrėjų darbais bei pirmą sykį A. Vasiljevo parodoje pristatomais trijų lietuvių dizainerių – Ramunės Piekautaitės, Juozo Statkevičiaus ir Liutauro Salasevičiaus – sukurtais drabužiais. Kūrybinėje dirbtuvėje galėsite sukurti vakarinės suknelės ar kostiumo modelius.

Edukacinis užsiėmimas skirtas įvairaus amžiaus mokiniams ir jaunimui.

DARBO LAIKAS: antradieniais–penktadieniais nuo 11 iki 17 val.
Užsiėmimai vedami moksleivių grupėms (10–25 asm.)
Bilieto kaina vienam moksleiviui – 0,30 EUR.
Informacija teikiama ir užsakymai priimami tel.: (8 5) 212 18 13

Organizatorius:
LDM Meno pažinimo centras
Telefonas:
(8 5) 212 18 13
Adresas:
Taikomosios dailės ir dizaino muziejus (Arsenalo g.3)
El. paštas:

JUMS TAIP PAT TURĖTŲ PATIKTI

Labirintų parkasDainuvos nuotykių slėnisApverstas namas

KITOS EDUKACINĖS PROGRAMOS

Poeto ir vyskupo Antano Baranausko (1835–1902) klėtelė Šioje klėtelėje XIX a. viduryje 24-erių metų poetas A. Baranauskas parašė himną Lietuvos...

PLAČIAU

Kulinarija yra skirta ne tik numalšinti alkį! Pasitelkus vaizduotę, iš paprastų produktų galima sukurti tikrą meno kūrinį, o pusryčius paversti smagia...

PLAČIAU