Edukacinė programa “Graži, kvapni, skani gamta”

Vilniaus apskritis

Žymės

Vaikams, Moksleiviams, Meninės, Edukaciniai žaidimai, Aktyvios, Pažintinės, Kultūrinės

Meilė gamtai ir ryšys su gamta užsimezga, kai būname joje, susiliečiame jausmais, pojūčiais, kai stebime grožį, uodžiame, skanaujame, pažvelgiame iš arčiau ir nustembame, kiek visko įdomaus galime atrasti! Gamta kelia džiaugsmą ir suteikia įkvėpimą: "Tu gali būti kūrėju" - pasodinti augalą ir tą grožį ir gėrį dauginti. Gamtos stebėjimas ir augalų sodinimas kuria sąlytį su pačia Žeme, moko gyvavimo joje principų, padeda suprasti bioįvairovę ir visa ko tarpusavio sąveiką. 

Programa:

    • "Graži, kvapni, skani gamta". Atvykę į sodybą, besikuriantį gamtinės žemdirbystės ūkį, susipažinsite, paragausite, užuosite, stebėsite gyvosios gamtos stebuklus - augalus, kurių kiekvienas savitas ir įdomus. Spalvų, kvapų ir skonių kelionė nustebins net vyresniuosius.
    • "Vaistažolių arbata iš Žemelės delnų". Rinksime vaistažoles ir gersime kvapnią arbatą iš pačių surinktų žolelių. Piknikas miško parko erdvėje.
    • "Pasodinau medį" - sodinsime vieną ar kelis medžius (augalus), susipažinsite su gamtai svarbiais gamtinės žemdirbystės principais, atliksime "Sėkmingo pasodinimo" ritualą.

Galima pasirinkti edukacinę programą ar jos kelias dalis, sudaryti papildant kitų programų dalimis.

Vieta: "Daučionių daugaus delniukų kalno" sodyba ir Daučionių miško parkas, Daučionių k., Vilniaus raj., 20 km nuo Vilniaus arba jūsų pasirinkta vieta.

Edukacinės programos trukmė priklauso nuo pasirinktų dalių skaičiaus, 1 dalis apie 1 val.

Kaina sutartinė, priklauso nuo grupės dydžio ir pasirinktų edukacinio užsiėmimo dalių skaičiaus.

Registracija tel. 8601 43574, el.p.: info@saulessodai.lt

JUMS TAIP PAT TURĖTŲ PATIKTI

Labirintų parkasDainuvos nuotykių slėnisApverstas namas

KITOS EDUKACINĖS PROGRAMOS

Gyvename įvairialypiame pasaulyje, kuriame skirtinga gyvenamoji aplinka, kalba, papročiai ir net klimatas formuoja unikalų suvokimą. Edukacinės programos...

PLAČIAU

Jums patinka istorijos apie knygnešius, žandarus, apie Lietuvos gilią praeitį? Norite netradicinės pamokos? Siūlome išskirtinę pramogą Jums ir Jūsų...

PLAČIAU

Golfas – nuostabi pramoga, kuri padeda įgauti naujų įgūdžių bei labai smagiai praleisti laiką. Tiesa, geriau už golfą yra mini golfas, kuris puikiai...

PLAČIAU