Edukacinė programa “Graži, kvapni, skani gamta”

Vilniaus apskritis

Žymės

Vaikams, Moksleiviams, Meninės, Edukaciniai žaidimai, Aktyvios, Pažintinės, Kultūrinės

Meilė gamtai ir ryšys su gamta užsimezga, kai būname joje, susiliečiame jausmais, pojūčiais, kai stebime grožį, uodžiame, skanaujame, pažvelgiame iš arčiau ir nustembame, kiek visko įdomaus galime atrasti! Gamta kelia džiaugsmą ir suteikia įkvėpimą: "Tu gali būti kūrėju" - pasodinti augalą ir tą grožį ir gėrį dauginti. Gamtos stebėjimas ir augalų sodinimas kuria sąlytį su pačia Žeme, moko gyvavimo joje principų, padeda suprasti bioįvairovę ir visa ko tarpusavio sąveiką. 

Programa:

    • "Graži, kvapni, skani gamta". Atvykę į sodybą, besikuriantį gamtinės žemdirbystės ūkį, susipažinsite, paragausite, užuosite, stebėsite gyvosios gamtos stebuklus - augalus, kurių kiekvienas savitas ir įdomus. Spalvų, kvapų ir skonių kelionė nustebins net vyresniuosius.
    • "Vaistažolių arbata iš Žemelės delnų". Rinksime vaistažoles ir gersime kvapnią arbatą iš pačių surinktų žolelių. Piknikas miško parko erdvėje.
    • "Pasodinau medį" - sodinsime vieną ar kelis medžius (augalus), susipažinsite su gamtai svarbiais gamtinės žemdirbystės principais, atliksime "Sėkmingo pasodinimo" ritualą.

Galima pasirinkti edukacinę programą ar jos kelias dalis, sudaryti papildant kitų programų dalimis.

Vieta: "Daučionių daugaus delniukų kalno" sodyba ir Daučionių miško parkas, Daučionių k., Vilniaus raj., 20 km nuo Vilniaus arba jūsų pasirinkta vieta.

Edukacinės programos trukmė priklauso nuo pasirinktų dalių skaičiaus, 1 dalis apie 1 val.

Kaina sutartinė, priklauso nuo grupės dydžio ir pasirinktų edukacinio užsiėmimo dalių skaičiaus.

Registracija tel. 8601 43574, el.p.: info@saulessodai.lt

JUMS TAIP PAT TURĖTŲ PATIKTI

Labirintų parkasDainuvos nuotykių slėnisApverstas namas

KITOS EDUKACINĖS PROGRAMOS

Muzikinės programos metu švęsime Šviesos šventę „nukeliavę į gamtą“, klausydamiesi jos užburiančių garsų, grodami įvairiais liaudies...

PLAČIAU

Ši programa gali vykti miško parko erdvėje ar jūsų pasirinktoje vietoje. Jos metu pažvelgsime į medžius iš arti, susipažinsime su didžiausiais,...

PLAČIAU

Netoli Ažuožerių Pašventupio kaime, Pienionių miške, stataus Šventosios dešiniojo šlaito papėdėje, kur išeina į žemės paviršių požeminiai...

PLAČIAU