Šiaudų pynimas - susikurk savo šiaudinuką!

Užsiėmimo metu sužinosite šiaudų pynimo atsiradimo istoriją bei kaip pasiruošti šiaudus darbui ir patys nusipinsite savo nuostabų šiaudinuką!

Šiaudas – ne tik stiebas, auginantis ir keliantis į saulę duoną, bet ir puiki kūrybinė medžiaga. Tinkamai paruoštas šiaudas yra gera priemonė, padedanti pamiršti dienos rūpesčius, suteikianti kūrybinio džiaugsmo, lavinanti vaizduotę, ugdanti kantrybę. Kūrybinis procesas yra nesudėtingas, todėl tinka pavargusiems nuo įtampos ar jaučiantiems stresą, nuovargį žmonėms.

Šiaudinukų pynimas pasižymi šiomis savybėmis:

Puiki atsipalaidavimo, nusiraminimo priemonė;
Šiaudinukų pynimas – puikus būdas kūrybinėms energijoms išlaisvinti;
Šiaudinu kųpynimo procesas yra nesudėtingas, nereikalauja išankstinio pasiruošimo bei meninių sugebėjimų, taigi nesunku pasiekti puikaus rezultato, kas suteikia pasitikėjimo savimi;
Sukurtas kūrinys džiugina ir maloniai nustebina.

Šio kūrybinio užsiėmimo metu dirbama mažose grupėse, siekiant suteikti daug asmeninio dėmesio. Užsiėmimas tinka vaikams nuo 10 metų. Užsiėmimo dalyviai supažindinami su šiaudų pynimo amatu, parodoma, kaip pasiruošti šiaudus darbui, mokomi dviejų pagrindinių šiaudinukų pynimo būdų. Norintys gali gilinti ir tobulinti įgūdžius tolimesniuose užsiėmimuose.

Užsiėmimo metu naudojamos priemonės yra natūralios ir nekenkia žmogaus sveikatai – natūralūs šiaudai.
Užsiėmimo trukmė nuo 1,5 iki 2 val.
Užsiėmimo kaina – 6 Eur.

Savo centrus turime Vilniuje (A. Jakšto g. 9-203) ir Kaune (E.Ožeškienės g. 7-5), tačiau dirbame visoje Lietuvoje - galime atvykti į Jūsų pasirinktą vietą.

Organizatorius: 
VšĮ Meno terapijos ir socializacijos institutas VYTA
Telefonas: 
+37063090763
Adresas: 
E. Ožeškienės g. 7-5, tačiau dirbame visoje Lietuvoje - galime atvykti į Jūsų pasirinktą vietą
El. paštas: 
Nuotraukos: 
Dar nebalsuota