Nacionalinių lėlių muziejus - edukacinės programos

NACIONALINIŲ LĖLIŲ muziejus
Edukacinės programos

Edukacinės programos rengiamos nuo 15- 30 asmenų grupėms (esant didesnei ar mažesnei grupei tariamasi individualiai registruojantis).
Kainos: bilieto kaina su edukacine programa 1,75-2€. Gido paslaugos – 9€.
Švietimo įstaigoms pasirašiusioms bendradarbiavimo sutartį kainos taikomos individualiai.
Jūsų patogumui reikalinga išankstinė registracija.

Interaktyvi ekskursija
Ekskursijos metu susipažinsime su įvairiomis šalių kultūromis, tradiciniais kostiumais, literatūriniais herojais. Apžvelgus muziejaus eksponatus, laukia užduotėlės - žaidimai, kurių metu įtvirtinsime įgytas žinais. Užsiregistravus ne vėliau nei 10d., ekskursijos tema gali būti pritaikyta prie užsakovo poreikių.

LIETUVOS ETNOGRAFINIŲ REGIONŲ - KOSTIUMŲ PAŽINIMAS:
Lietuvos nacionaliniai galvos apdangalai
Pirmoje programos dalyje supažindinama su Lietuvos tautiniais apdarais, išskiriant Žemaitijos galvos apdangalus, išbandomi skirtingi skarų, kaklaskarių rišimo būdai. Pabaigoje vaikai patys išmoks pasigaminti tradicinį galvos apdangalą – karūną.

Pažinkime savo tautinį kostiumą
Programos metu vaikai susipažins su pagrindinėmis Lietuvos tautinio kostiumo detalėmis. Savo pačių rankutėmis gaminsime lietuvišką lėlę (Žemaitijos, Aukštaitijos, Suvalkijos, Dzūkijos, Mažosios Lietuvos).
LĖLIŲ DIRBTUVĖS:
Žaidybinė lėlė
Programa pritaikyta mažiausiems muziejaus lankytojams. Viskas prasideda apžiūrint muziejuje esančius eksponatus, pasisemiant naujų idėjų kaip aprengti savo lėlę, ar kaip lietuvaitę, ispanę, pasakų princesę ar karalaitį.

Lietuviškos lėlės paveikslo kūrimas
Paveikslas kuriamas pasitelkiant vieną iš plastiškiausių medžiagų – sūdytą tešlą. Užsiėmimo metu dalyviai lengvai įgis lipdymo įgūdžių, galės pademonstruoti savo meninius gabumus ir kūrybą.

Skiautelių lėlė
Norinčius kūrybiškai, smagiai praleisti laiką, laukiame muziejaus dirbtuvėse. Čia išmoksite pasigaminti savo medžiaginę lėlytę nenaudojant adatos, tiesiog tereiks surišti keletą mazgelių.

Kontaktai:
Vilniaus g. 213, Šiauliai
Tel. 868355723; el.p. leliuasambleja@gmail.com ;
Internetinė svetainė: www.ndm.lt

Organizatorius: 
NACIONALINIŲ LĖLIŲ muziejus
Telefonas: 
868355723
Adresas: 
Vilniaus g. 213, Šiauliai
El. paštas: 
Tavo vertinimas: Jokio Vid: 5 (2 votes)