Edukacinė programa emocinės sveikatos stiprinimui "Emocinio intelekto lavinimo dirbtuvėlės"

EDUKACINĖ PROGRAMA „Emocinio intelekto lavinimo dirbtuvėlės“

Pagrindinis programos tikslas – mokytis pažinti savo ir kitų vaikų jausmus, atpažinti sunkias situacijas, rasti išeitį, kaip jas įveikti.

Programa susideda iš dviejų dalių – įžanginės dalies, kurios metu vaikai, meškučiui padedant, supažindinami su įvairiomis emocijomis. Aptariamos pagrindinės tai dienai aktualios sunkios situacijos, siekiant vaikus nuraminti, kad visos kylančios emocijos yra geros, lengviau pasidaro tuomet, kai jas apažįstame ir randame būdą, kur jas nukreipti.

Antroji programos dalis – praktinė – vyksta eksperimentas informacijos įsisavinimui, kurio metu kartu su vaikais gaminame JAUSMŲ indas. Pagamintas indas lieka vaikams prisiminimui ir gali būti toliau naudojamas klasėje tęsiant užsiėmimus apie emocinį intelektą.

Programa sudaryta žaidimų metodikos pagrindu, siekiant suartinti vaikus, padėti jiems įveikti iškilusius sunkumus, gerinti jų tarpusavio bendravimo įgūdžius ir ugdyti emocinį intelektą.

Programa ypatingai rekomenduojama mokslo metų pradžioje, taip pat ir vėliau, siekiant pagerinti grupės ar klasės mikroklimatą.

Programos metu reikia turėti savo atsineštus stiklinius nedidelius buteliukus. Visomis kitomis medžiagomis – pasirūpiname.

Maksimalus dalyvių skaičius programoje – 25.
Edukacinę programą sudaro 1 užsiėmimas 1 akademinės valandos trukmės.

Programos kaina Jūsų įstaigoje Vilniuje 89 EUR. Ktuose miestuose įvertinamos kelionės išlaidos.

Organizatorius: 
Inga Jankauskaitė Sosnovska
Telefonas: 
8 604 03176
Adresas: 
Vilnius, Kaunas
El. paštas: 
Nuotraukos: 
Jausmų indas, emocijos
Jausmų pažinimo plakatas
Tavo vertinimas: Jokio Vid: 5 (2 votes)